عیادت شخصیت های حوزوی و مقامات کشوری از آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی

عیادت شخصیت های حوزوی و مقامات کشوری از آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی


رئیس قوه قضاییه و معاون اول رئیس جمهور دیروز با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله العظمی مکارم شیرازی عیادت کردند‌

رئیس قوه قضاییه و معاون اول رئیس جمهور دیروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله العظمی مکارم شیرازی عیادت کردند.

در پی توصیه پزشکان برای بستری شدن آیت الله العظمی مکارم شیرازی در بیمارستانی در تهران به منظور پیگیری روند درمانی این مرجع عالیقدر، دیروز رئیس قوه قضاییه با حضور در بیمارستان محل بستری از وی عیادت کرد.

در جریان عیادت حجت‌الاسلام و المسلمین رییسی از ایشان، رییس قوه قضاییه در جریان روند درمانی ایشان قرار گرفت و برای ایشان آرزوی سلامتی کرد.

لازم به ذکر است در جریان این دیدار حجت الإسلام والمسلمین رئیسی گزارش مختصری از عملکرد قوه قضائیه ارائه کردند. حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی از زحمات ایشان در این مدت نسبتا کوتاه تقدیر و تشکر کردند و او را مرد تحول در دستگاه قضایی دانستند.

دکتر روحانی از حضرت آیت الله مکارم شیرازی عیادت کرد

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این عیادت ضمن دعا برای آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی، از اقدامات انجام‌شده برای معالجه‌ ایشان مطلع شد.

رئیس جمهور در این دیدار گفت: شما در عمر پربرکت خود منشاء خدمات فرهنگی، دینی و تربیتی بسیاری برای حوزه های علمیه و طلاب جوان و ملّت ایران بوده اید. تربیت نسلی از فرهیختگان و فضلای حوزه و فعالیت های ماندگار نظیر تفسیر مشهور نمونه، نشریه مکتب اسلام و انتشارات نسل جوان و دروس خارج فقه و اصول و کلام همواره در حافظه حوزویان و جامعه دینی است.

دکتر روحانی با بیان اینکه همواره نیازمند رهنمودهای مراجع عظام تقلید بوده و هستیم، اظهارداشت: شما همانند درخت پرثمری هستید که همیشه مردم، طلاب و علما از میوه های آن استفاده کرده اند.

علی لاریجانی از آیت الله مکارم شیرازی عیادت کرد

 «علی لاریجانی» در این عیادت ضمن گفت‌وگو با پزشکان معالج ایشان، از روند معالجات آیت الله العظمی مکارم شیرازی اطلاع یافت.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین از خداوند متعال برای آیت الله العظمی مکارم شیرازی بهبودی و سلامتی عاجل و طول عمر با برکت برای حضور در حوزه های علمیه مسئلت کرد.

لاریجانی در حاشیه این عیادت گفت: خوشبختانه پزشکان ایشان امید دادند که حال ایشان رو به بهبود است و از خداوند شفای عاجل ایشان را مسئلت دارم.

معاون اول رئیس‌جمهوری از آیت الله العظمی مکارم شیرازی عیادت کرد

معاون اول رئیس‌جمهوری دکتر جهانگیری نیز عصر دوشنبه با حضور در بیمارستان محل بستری آیت الله العظمی مکارم شیرازی، جویای احوال ایشان شد و از خداوند متعال برای این مرجع تقلید سلامت و شفای عاجل مسألت کرد.

برگزاری جلسه پاسخگویی به احکام شرعی

صبح امروز جلسه پاسخگویی به احکام شرعی با حضور اعضای جلسه استفتائات دفتر معظم له در محل بستری آیت الله العظمی مکارم شیرازی برگزار شد. که در این جلسه معظم له به پاسخگویی به سؤالات شرعی مردم پرداختند.

جهت مشاده فیلم مربوطه کلیک کنید

عیادت وزیر بهداشت از آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی

عیادت حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی و اعضای دفتر معظم له

عیادت وزیر اطلاعات، استاندار قم و رئیس بنیاد شهید

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم

دکتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه

احمد امیرآبادی‌ فراهانی نماینده مردم قم

سردار کاظم مجتبایی

حجت الإسلام والمسلمین زمانی مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه

حجت الإسلام والمسلمین اختری

آیت الله امام کاشانی

جهت مشاهده فیلم مربوطه کلیک کنید

 

captcha