بیانیه معظم له درباره جنایت اخیر تکفیری ها

بیانیه معظم له درباره جنایت اخیر تکفیری ها


به يقين ملت ما مصمم‌تر از پيش براى مبارزه با آنها وارد كار خواهد شد تا ريشه اين گروه جنايتكار كثيف كنده نشود از پاى نخواهد نشست.‌

در پی جنایت اخیر گروه های تکفیری در به شهادت رساندن جمعی از مردم بیگناه، حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی بیانیه ای به این شرح صادر کردند:

بسم الله الرحمن الرحيم

جنايتى كه دَدمنشانِ خون‌آشامِ تكفيرى در روز چهارشنبه در دو نقطه از كشور ما انجام دادند را شديدآ محكوم مى‌كنيم؛ نه تنها ما بلكه همه دنيا آن را محكوم كردند و به بازماندگان این شهدا تسلیت عرض می کنیم و بهبودی حال مجروحین را از خدا مسألت داریم.

حقيقت اين است كه در طول تاريخ جنايت‌كاران كثيف‌تر و بى‌رحم‌تر و بى‌هدف‌تر از گروه تكفيرى‌ها و از جمله داعش سراغ نداريم.

اسلحه به دست مى‌گيرند يا جليقه انفجارى به خود مى‌بندند افراد بى‌گناهى را مى‌كشند و خودشان هم به دَرَك واصل مى‌شوند.

آنها چه هدفى را دنبال مى‌كنند؟ آيا با كشتن چند نفر يا تخريب چند ساختمان موفق مى‌شوند زمام حكومت كشورى را به دست گيرند؟ يا گروه عظيمى را بترسانند؟ يا انتقام خون كشته‌هاى كثيفى كه در ميدان جنگ داده‌اند را از بيگناهان و كودكان بگيرند؟ واقعآ چه هدفى را دنبال مى‌كنند؟

بهترين چيزى كه درباره آنها مى‌توان گفت، اين است كه آنها ديوانگانى هستند كه تشنه خون بى‌گناهان‌اند و هدفى جز اين ندارند.

آيا آنها مى‌توانند با اين حركت مذبوحانه از يك ملت انقلابى كه هشت سال در ميدان يكى از سخت‌ترين جنگ‌ها درخشيده و پايمردى كرده زهر چشم بگيرند.

نهايت ساده لوحى است كه گمان كنيم كه آنها بدون محركانى دست به اين كارها مى‌زنند، پشت سر آنها جنايت‌كاران ديگرى هستند كه پايگاه اصلى تكفير را كعبه آمال خود قرار داده و با دادن پول و سلاح به آنها براى اين‌گونه جنايات آنها را آماده مى‌كنند.

به يقين ملت ما مصمم‌تر از پيش براى مبارزه با آنها وارد كار خواهد شد تا ريشه اين گروه جنايتكار كثيف كنده نشود از پاى نخواهد نشست.

ما همواره در خط اول مبارزه با اين تروريست‌ها بوده‌ايم و همچنان باقى خواهيم ماند، هر چند رئيس جمهور آمريكا براى دوشيدن گروهى از دولتمردان عرب ما را در خط اول حمايت از تروريست بداند. يقين داريم خودشان مى‌دانند كه دروغ مى‌گويند ولى براى كسب آن درآمدهاى كثيف اين راه را بهترين راه برگزيده‌اند كه عامل اصلى را تبرئه كنند و مخالفان واقعى را متهم سازند.

همه بايد بيدار باشيم، دست به دست هم دهيم و دربرابر اين توطئه‌ها بايستيم.

ان نصرالله قريب

396/03/19

برچسب ها :
captcha