پيام حضرت آيت الله العظمی مكارم شيرازی (دامت برکاته) به مجلس تکریم خيرين، نیکوکاران و خادمان عرصه مبارزه با بیماری کرونا

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

صفحه کاربران ویژه - خروج
مرتب سازی بر اساس
 
makarem news

از سوی دفتر معظم له منتشر شد:

پيام حضرت آيت الله العظمی مكارم شيرازی (دامت برکاته) به مجلس تکریم خيرين، نیکوکاران و خادمان عرصه مبارزه با بیماری کرونا

نكته مهم در حل مشكلات اجتماعی در كشور ما ورود نیکوکاران و خيرين به اين گونه مسائل است؛ در كمبودها و گرانیها، معالجه معتادان، نجات زندانيان بیگناه و درمان انواع بيماریها؛ و اين به آن دلیل است كه حس مذهبی و انسانی در آنان بحمدالله قوی است.

بسم الله الرحمن الرحيم

قبل از هر چيز لازم می‌دانم به همه شما عزيزان بخصوص خيرين و خادمانی كه در اين عرصه وارد شدید و به سهم خود خدمات انسانی و مالی فراوانی كردید، تبريك بگويم.

نكته مهم در حل مشكلات اجتماعی در كشور ما ورود نیکوکاران و خيرين به اين گونه مسائل است؛ در كمبودها و گرانی‌ها، معالجه معتادان، نجات زندانيان بی‌گناه و درمان انواع بيماری‌ها؛ و اين به آن دلیل است كه حس مذهبی و انسانی در آنان بحمدالله قوی است.

مساله درمان كرونا نیز يكی از اين موارد مهم است که اگر خیرین و خادمان این عرصه، همكاری لازم را نمی‌كردند قطعا مشكلات بيشتر بود. بی شک اجر خدمات شایسته آنان در درمان بیماران، مواسات و کمک‌های مؤمنانه به آسیب دیدگان نزد خداوند محفوظ است.

اینجانب از همه نیکوکاران كشور عموماً و خيرين و خادمانی كه به درمان اين بيماری خطرناك كمك‌های شايسته كردند خصوصاً، تشكر می‌كنم. به يقين همه آن‌ها مشمول عنايات الهی هستند و عاقبت به خير خواهند بود و بركات خداوند شامل حالشان می‌باشد.

از استاندار محترم و تمامی دست‌اندرکاران كه به وظیفه خویش عمل نموده و اين جلسه را تشكيل دادند نيز تشکر می کنم. خداوند آنان را مشمول عنايات خود گرداند.

والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته

قم ـ ناصر مکارم شیرازی


تاریخ انتشار: « 1399/04/04 »
فهرست نظرات
*متن
*کد امنیتی http://makarem.ir
تعداد بازدیدکنندگان : 5713