تکذیب شایعه کارخانه شکر!

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

صفحه کاربران ویژه - خروج
مرتب سازی بر اساس
 
makarem news

از سوی دفتر معظم له منتشر شد:

تکذیب شایعه کارخانه شکر!

این سخن کذب محض است و بارها این حرف را تکذیب کرده ایم.نه یک سهم از کارخانه اى در اختیار ما است و نه یک گرم شکر! سابقاً شنیده بودیم که دروغگویان کاه را کوه مى کنند ولى اکنون مى بینیم بى آنکه کاهى باشد کوهى مى سازند!

سوال:

ضمن سلام و خسته نباشید و عذر خواهى از شما به خاطر سؤالم با توجّه به بحثهاى مکرّر و اختلافات زیاد در مورد وضعیت مالى و کارخانجات تحت اختیار حضرت آیة الله مکارم شیرازى و عدم توان اینجانب جهت توجیه دوستان که معقتدند بازار شکر و کارخانجات مربوطه تحت اختیار شما مى باشد خواهشمندم در این زمینه در صورت امکان توضیح بفرمایید.

جواب:

این سخن کذب محض است و بارها این حرف را تکذیب کرده ایم.نه یک سهم از کارخانه اى در اختیار ما است و نه یک گرم شکر! سابقاً شنیده بودیم که دروغگویان کاه را کوه مى کنند ولى اکنون مى بینیم بى آنکه کاهى باشد کوهى مى سازند!

و این نشانه 3 چیز است: بى ایمانى، بى تقوایى و نداشتن شرافت انسانى.

در ضمن این دروغ هاى رسوا که بدون آنکه یک گرم شکر در کار باشد سلطان شکر مى سازند این فایده را دارد که سبب مى شود که همه آزاداندیشان دنیا نسبت به خبرهاى آنها بى اعتماد شوند و در دام توطئه هاى آنها گرفتار نشوند.

قم - دفتر معظم له

1391/12/24

 


تاریخ انتشار: « 1391/12/24 »
کلیدواژگان
فهرست نظرات

مومن

1393/07/09

با سلام؛ از پاسخ مد ظله العالی جداً استقبال مینمایم؛ زیرا دشمنان اسلام راهی برای نفوذ به دین و مذهب و تخریب آن را نمیابند و آن را قوی و غیر قابل نفوذ میبینند و این جای بسی خوشحالی است که راه دین بر نفوذ دشمنان بسته است و بنابراین سعی دارند از طرق دیگر به دین و شاهراههای دین ضربه وارد سازند(مثل همان اتفاقاتی که جدیداً رخ داده) که آن هم آب در هاون کوبیدن است و مانند روز روشن است که این صحبتها و رفتارها بیشتر از یک فرد مهجور صادر میشود تا یک فرد عاقل و دارای قدرت استدلال و طالب صلح پیروز باشید

یاشار حشمتی

1393/05/22

با سلام خیلی ممنونم که خیلی صریح و آزاد اندیشانه به اینگونه سوالات پاسخ میدین

حمید

1393/05/01

احسن -جواب بجاوقانع کننده همین بود

علیرضا

1392/05/23

سلام چندی پیش یکی از دوستان در رابطه با همین موضوع از بنده جواب خواست که متاسفانه نتوانستم وی را به اندازه قانع کنم.با تشکر از اینکه در این رابطه پاسخ فرمودید.

سهیل

1391/12/30

سلام با تشکر از پاسخ روشن تون واقعا جای تاسف داره که یه عده با غرض شایعه رو در بین مردم میندازن و مردم هم بدون اینکه طلب سند و مدرک کنن این مطالب رو منتشر میکنن.

محمد

1391/12/25

زنده باد آیت ا.. مکارم از جوابتان لذت بردم
*متن
*کد امنیتی http://makarem.ir
تعداد بازدیدکنندگان : 27776