جامعة المصطفی از برکات انقلاب اسلامی و نهادی مبارک با دستاوردهای ارزشمند است

جامعة المصطفی از برکات انقلاب اسلامی و نهادی مبارک با دستاوردهای ارزشمند است


یکی از برکات انقلاب اسلامی، توجه به فعالیت های فرهنگی است که در پرتو این نعمت بی بدیل انجام شده و جامعه المصطفی یکی از این برکات ارزشمند است‌

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی صبح امروز در دیدار رییس جامعه المصطفی العالمیه و هیات همراه، با اشاره به اهمیت این نهاد اظهار داشتند: یکی از برکات انقلاب اسلامی، توجه به فعالیت های فرهنگی است که در پرتو این نعمت بی بدیل انجام شده و جامعه المصطفی یکی از این برکات ارزشمند است.

ایشان با بیان این که اسلام و تشیع یک برنامه جهانی است و اختصاص به موقعیت جغرافیایی خاصی ندارد، اظهار داشتند: ما جامعه المصطفی را یک ودیعه الهی می دانیم که باید آن را حفظ کرد.

معظم له در ادامه با بیان توصیه هایی خطاب به مسؤولان جامعه المصطفی بر لزوم توجه بیشتر به کیفیت تاکید و تصریح کردند: یکی از نکاتی که باید مدنظر شما قرار گیرد، این است که به نیاز کشورهای مختلف توجه داشته باشید، این مهم در گرو نیازسنجی دقیق و داشتن طرح جامع است.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی با تاکید بر این که باید از تجارب و ظرفیت های ارزشمند فارغ التحصیلان جامعه المصطفی بهره گرفته شود، اظهار داشتند: اگر از ظرفیت این سرمایه های ارزشمند با توجه به ابعاد بین المللی آن به خوبی بهره برداری شود شاهد نتایج خوبی خواهیم بود.

معظم له در پایان ضمن دعا برای موفقیت مسؤولان و دست اندرکاران جامعه المصطفی العالمیه بر لزوم توسعه آثار علمی و پژوهشی تولیدی اندیشمندان، محققان و پژوهشگران این مرکز تاکید کرد.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عباسی رییس جامعه المصطفی گزارش کاملی از فعالیت ها، اقدامات و برنامه های این مرکز خدمت معظم له ارائه کرد.

captcha